Informacje

Sierż. Marcin Niewolski na podium w X Jubileuszowym Biegu Gąsawskim im. dr. Gustawa Mądroszyka.

Data publikacji 08.08.2018

Sierż. Marcin Niewolski ze żnińskiego garnizonu uczestniczył w X Jubileuszowym Biegu Gąsawskim im. dr. Gustawa Mądroszyka. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenia Sympatyków Gąsawy, wspierane m.in. przez gąsawskie OSP.

W sobotę (04.08.2018) w Gąsawie w powiecie żnińskim odbyły się X  Jubileuszowe Biegi Gąsawskie im. dr. Gustawa Mądroszyka. Po raz czwarty w ramach tejże imprezy odbył się "Bieg policjanta". Wzięło w nim udział łącznie 3 funkcjonariuszy, w tym 1 ze żnińskiej komendy tj. sierż. Marcin Niewolski. 

Tegoroczna jubileuszowa edycja biegów miała swój start na stadionie gminnym. Na mecie, w różnych kategoriach, stanęło ponad 200 zawodników, którzy startowali w trzech kategoriach: dzieci do lat 15 na dystansie 3 km, nordic walking - 5 km i bieg główny przez Gąsawę oraz okoliczne miejscowości na dystansie 10 km. 

Rozdano jubileuszowe medale. Tradycją było także losowanie nagród wśród uczestników. Ufundowali je lokalni przedsiębiorcy. 
Swojego biegacza uhonorowało także Kierownictwo żnińskiej Policji. Sierż. Marcin Niewolski z rąk p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Żninie kom. Mariusza Gaika otrzymał nagrodę oraz puchar  za zajęcie  II miejsca w "Biegu policjanta".                 

Serdecznie gratulujemy ! 

 

Autor: asp. szt. Artur Kędzierski
Publikacja: asp. szt. Artur Kędzierski