Pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego - Informacje - KPP w Żninie

Informacje

Pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego

Data publikacji 09.05.2018

Wczoraj, po ponad 27 latach służby asp. sztab. Krzysztof Rygielski Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żninie przeszedł na zasłużoną emeryturę. Kierownictwo jednostki, koleżanki i koledzy podziękowali Naczelnikowi za jego poświęcenie i pełne oddanie w służbie.

Wczoraj (08.05.18) p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Żninie kom. Mariusz Gaik uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Krzysztofowi Rygielskiemu za lata wzorowej służby, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych oraz profesjonalizm. Do podziękowań przyłączyli się również policjanci, pracownicy cywilni oraz szef Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Szubinie z siedzibą w Żninie Pan Dariusz Mańkowski.  

Asp. sztab. Krzysztof Rygielski  w Policji służył od 1991 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczynał  w pionie kryminalnym szubińskiego komisariatu. W latach 1991-2007 pracował jako dochodzeniowiec i operacyjny. Następnie od 2007r. do 2014r. pełnił funkcję Kierownika Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Szubinie. W latach 2014-2017 służył w Wydziale Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w Sekcji ds. Nadzoru i Statystyki Przestępczości. Od 5 stycznia 2017r. do 08.05.2018r. pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Żninie. 

Naczelnik Rygielski dał się poznać jako znakomity fachowiec, człowiek uczciwy i empatyczny. W codziennej służbie bardzo zaangażowany w sprawy jednostki. Pełniąc funkcję przełożonego zawsze znajdował czas na rozmowę ze swoimi podwładnymi, jak również chętnie służył dobrą radą i pomocą.

Dziękując za długoletnią i wzorową służbę życzymy realizacji życiowych planów, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. 

Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: mł. asp. Wioleta Burzych