Pożegnanie Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego - Informacje - KPP w Żninie

Informacje

Pożegnanie Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego

Data publikacji 09.01.2017

Po ponad 28 -latach służby asp. sztab. Andrzej Lisiecki Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żninie pożegnał się z mundurem i odszedł na zasłużoną emeryturę. Zastępcę naczelnika żegnali policjanci, pracownicy cywilni oraz Żniński Starosta.

W ubiegły czwartek (05.01.) Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żninie mł. insp. Dariusz Biskup uroczyście pożegnał i podziękował asp. sztab. Andrzejowi Lisieckiemu za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się policjanci, pracownicy cywilni oraz Starosta Żniński pan Zbigniew Jaszczuk, który podziękował za długoletnią współpracę i życzył sukcesów w życiu osobistym. Asp. sztab. Andrzej Lisiecki od początku kariery zawodowej związany był ze żnińską jednostką. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w 1989 roku. Następnie został delegowany do służby w oddziałach prewencji w Gdańsku. W 1991 roku powrócił do Żnina i objął stanowisko technika kryminalistyki. W latach 1992 - 2007 pełnił służbę jako dzielnicowy, po czym przez kolejny rok pełnił funkcję Kierownika Posterunku Policji w Rogowie. Od 2008 roku był kierownikiem Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Żninie, a w 2010 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego żnińskiej komendy. Podczas pełnionej służby dał się poznać jako wymagający i profesjonalny przełożony oraz dobry kolega.

Dziękując za długoletnią i wzorową służbę życzymy dalszych sukcesów, realizacji planów i marzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Autor: Wioleta Burzych
Publikacja: Wioleta Burzych