Informacje

Spotkanie służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa na nowo budowanym odcinku drogi S-5

Data publikacji 15.11.2019

Dzisiaj z inicjatywy żnińskich funkcjonariuszy w Cotoniu spotkali się przedstawiciele różnych służb i instytucji. Wspólnie działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa na tym odcinku drogi.

Dzisiaj (15.11.19) w Cotoniu spotkali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, prokurator rejonowy, funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, biegły sądowy z dziedziny rekonstrukcji wypadków drogowych, przedstawiciele GDDKiA oraz wykonawcy drogi S-5. Celem spotkania przedstawicieli służb i instytucji było omówienie stanu bezpieczeństwa na będącym w budowie, odcinku drogi S-5. Uczestnicy spotkania wymienili wzajemne sugestie i spostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowy. Poruszano również kwestie dotyczące organizacji ruchu po oddaniu do użytku drogi ekspresowej S-5. 

Autor: mł. asp. Wioleta Burzych
Publikacja: mł. asp. Wioleta Burzych
  • Nowo budowany odcinek drogi S-5. Przedstawiciele służb odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa podczas rozmowy.
  • Widok nowo budowanej drogi S-5. W oddali widoczny tzw. "zwierzak". w tle widoczne pojazdy poruszające się w ramach tymczasowej organizacji ruchu. na pierwszym planie komisja rozmawia na temat bezpieczeństwa.